Palantir
oddělovač

Posezení u šálku čaje

Akce > Schůzky | 15. 09. 2005 23:57:14 | autor: chalda

Živá diskuze o Festivalu fantazie"Dneska vás budu násilnit. Stoupněte si tam."
"Musim udělat nějakou pózu, když fotí."
"Když někdo napíše nějakej článek, tak já mu pošlu fotky. Co Harve nebo Chaldo?" "Já bych nějaký tři věty napsat moh."
"To máš: 1) Tak po několika měsících došlo ke klubovému setkání. 2) Sešli jsme se jako obvykle pod Zelenou branou. 3) Tentokrát jsme zakotvili v Dobré čajovně, kde probíhalo naše plkání do časných večerních hodin."

Protože Zbyněk popsal celé naše setkání, mně zbývá k jejímu dokončení dodat jen pár nezajímavých drobností. :-)

Konve, konvice, konvičky, Dobrá čajovnaJako vhodnější pro naše poprázdninové rozprávění se ukázala, namípody, čajovna. I když do té Dobré jsme se museli trochu vtěsnat. Tedy místně a objemově. Jako obvykle nás (jako ne mistrné znalce čajového bontonu) provázeli mírné faux pas, ale včas jsme se z nich vymanili, aby mohla začít správná zábava.
Co se tedy událo. Protože jak to shrnul Mike (snad trochu klišoidně, avšak pravdivě): "Palantír nezemřel, jenom spí," musí tu být vidět, že je to vskutku tak. Naši snahu nám malinko naboural Zbyňek, protože byl čerstvě informovaného z Taurconu. Někteří fanové nás tam už považovali za rozpadlé. I když jak Zbyněk naznačil, výpověď onoho dotyčného možná malinko zkreslovala láhev pálenky v některé z jeho rukou (ve které si mám pocit Zbyněk už nepamatoval). Takže jsme "v poklidu" shrnuli naše "poklidně" strávené prázdniny, pro některé, bohužel, prázdninovou pracovní dobu a mohli si říct i něco kolem a kolem. Klubové novinky přišli hlavně díky Palantíří účasti na Festivalu fantazie. Vidoucí za rok 2004 se celkem vydařil, i když postřehl mírné výtky týkající se formy vyhlášení, i tak ale můžeme (doufejme) směle vykročit vstříc dalšímu ročníku. Do klubu nám přichází něžně pohlaví a to i dokonce jedno korunované :o) viz. Harvův report z conu.

Zajisté anime a jiný neřád :o)No a jsou plány do budoucna? Na webu začnou, doufejme (já tedy doufám, což je jediná má činost, myslím, že ale nezanetbatelná) přibývat další články. Chystá se nové číslo našeho občasníku, takže se můžete těšit na stránky nabité tím nejlepším, co se u nás zrodilo a samozřejmě na vítěznou povídku Vidoucího v tištěné podobě tamtéž. No... a kdyby nic jiného, Zbyněk přednesl návrh názvu conu, tedy mini palcon a s větším počtem z nás, byste se snad mohli potkat na letošním Fenix conu.Nakonec tedy faktografické údaje:
Čas srazu: 13. 9. 2005 18:00
Místo srazu: pod Zelená brána
První na místě srazu: Komár
Poslední na mistě srazu: Zbyněk
Následné působiště: Dobrá čajovna Pardubice /Perštýnská 16/
Účastníci: B.E.M., Harv, Chalda, Komár, Mike, Zbyněk, Zdeněk
Konec pobytu: něco po desáté :-)

>Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 5728

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.