Palantir
oddělovač

Navar - Proti všem

Různé > Hudba | 30. 10. 2004 11:54:01 | autor: Zdenek

Proti všem   Již druhým měsícem se můžete na koncertech pardubické metalové formace Navar setkat s jejich nejnovějším počinem, třípísňovým demosnímkem nazvaným Proti všem, který odhaluje změny, kterými skupina prošla za poslední rok své existence. Stačí snad jen zopakovat, že od loňských personálních změn se Navaři přiklonili k tvrdšímu hudebnímu projevu a napsali spoustu nových písní, se kterými vytrvale obrážejí rockové kluby a festivaly v Pardubicích a okolí. Jejich projev se tak diametrálně liší od toho původního a staré písničky krom Křižáků už na jejich koncertech nezaslechnete.
   Demáč Proti všem tak zachycuje momentální tvář Navaru – moderní heavy metal s progresivními a thrashmetalovými prvky. Nahrávka je po zvukové stránce na úrovni odpovídající malému soukromému studiu, zvláště když vezmeme v potaz, že se natáčelo prakticky zadarmo. Přesto je výrazně kvalitnější než předchozí nahrávky sestavy „starého“ Navaru. Tři písničky v sobě skrývají vzrůstající potenciál kapely a nezbývá než doufat, že v brzké době dojde k uskutečnění plánovaného nahrávání dlouhohrajícího alba s předběžným názvem 1621.

   Pro zájemce: Demosnímek lze získat na koncertech skupiny Navar nebo prostým kontaktováním skupiny na jejím webu – [www.navar.wz.cz]

   Složení:
   Jiří Rain: kytara, zpěv
   Jan Bartoš: baskytara, zpěv
   Ondřej Pecina: kytara, zpěv
   Jakub Komárek: klávesy
   Radek Rain: bubny

   Demosnímek: Navar – Proti všem
   Skladby: Proti všem, Po Mnichově, Trója
   www.navar.wz.czPrůměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 6183

Související příspěvky Související příspěvky:

Galerie S Jirkou Rainem o Navaru

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.