Palantir
oddělovač

Vidoucí 2004: propozice

Literatura > Vidoucí | 19. 09. 2004 19:43:11 | autor: Harv


    SFK Palantír Pardubice, SFK Syndrid Praha společně s internetovými stránkami Scifiworld a Kult fantazie vyhlašuje literární soutěž: "Vidoucí"
   
    Podmínky účasti v soutěži:
    * Musí se jednat o povídku v českém nebo slovenském jazyce v rozsahu 2 až 25 normostran (rozuměj 30 řádků po 60 znacích), která jeví prvky fantastiky (scifi, fantasy či hororu) a dosud nebyla publikována či poslána do jiných soutěží. Počet příspěvků od jednoho autora není omezen.
    * Autor posláním svého díla do soutěže souhlasí s anonymní publikací (uveřejnění bez jména autora) na webových stránkách SFK Palantír- http://www.sfkpalantir.net(to je na těchto stránkách) a to po dobu hodnocení veřejností (viz. níže). Dále pak souhlasí s případným uveřejněním v klubovém fanzinu "Šedý zákal" či případném sborníku. Autor se soutěže nesmí zúčastnit coby porotce (viz. níže).
    * Své soutěžní příspěvky můžete posílat do 29. 12. 2004, kdy je uzávěrka soutěže, výhradně na emailovou adresu vidouci@centrum.cz (subjekt: "Vidoucí" nebo "soutěž") nejlépe jako komprimovanou přílohu(archiv (*.zip, *.arj, *.rar)) Příloha mailu by měl obsahovat soutěžní povídk(u/y) ve formátu *.txt, nebo *.rtf, dále zálohu povídky a textový dokument s údaji o autorovi díla.
    * Hodnocení má dvě části: "Odbornou", kde porotu budou tvořit členové SFK Palantír, SFK Syndrid redaktoři Scifiworldu, Kultu fantazie a pozvaní externí porotci, ti zvolí jednoho vítěze; druhou "veřejnou" porotou budou čtenáři a návštěvníci webových stránek klubu mezi daty 1. 1. 2005 a 30. 5. 2005. Obě hlasování budou tajná a výsledky se dozvíte až při vyhlášení vítězů.
    * Výsledky jak odborné, tak veřejné části soutěže budou vyhlášeny na Parconu 2005 (Festivalu fantazie - Avalcon, Chotěboř). Nejlepší dostanou věcné ceny, pardubické perníčky a pamětní plastiku.
    * Organizátoři si vyhrazují možnost změnit podmínky soutěže, jméno soutěže, sloučit při nedostatku porotců obě kategorie v jedinou, nebo zrušit celou soutěž pro nedostatek příspěvků.
   

Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 20264

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 
:: (1 - 2 z 2) :: od nejstarších :: úrovňově ::
harv - 2004-09-21 00:00:00

Jj:(

Sordid - 2004-09-21 00:00:00

Ta poznámka o nedostatku porotců zní vskutku optimisticky...


:: (1 - 2 z 2) :: od nejstarších :: úrovňově ::

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.