Palantir
oddělovač

Premiéra The Matrixu: Remixed

Akce > Film | 17. 11. 2003 20:36:56 | autor: Harv

Follow the yellow banana.


Plakát Roku 1999 se svět změnil - do kin byl uveden první Matrix. Udivil novou tváří soubojů, geniálními dialogy a vybroušenou pointou. Letos na jaře se tvůrci prvního Matrixu pokusili oživit legendu a do kin vtrhl druhý díl plánované trilogie. Před několika dny se kruh uzavřel a Revolutions dokončil celou cyberpunkovou ságu.
    Dne 29.11.2003 se vše znovu otevírá, nezpůsobili to ale žádní bratři z Ameriky. Svět, nebo alespoň jeho menší část, znovu nahlédne do světa Matrixu, tentokrát Remixovaného. Opět vám ukáže svět, ve kterém nejsou bezpodmínečně platné fyzikální zákony a kde je možné všechno (podobně jako v Rusku). Dovíte se, jak doopravdy vypadala Neova cesta ke spáse lidstva a ukončení tisíc let trvající války strojů proti lidem. V Pardubicích se totiž chystá premiéra fanfilmu Matrix: Remixed, parodie na druhý díl trilogie.
   

Jak to začalo?
    "Víš co, čeče," říká režisér a hlavní hrdina v jedné osobě, "fšechno to začalo, když jsme viděli s kámošem (představitelem vědmy a architekta) podruhý Matrix 2 a napadla nás první parodovaná scéna.A tak to fšechno začalo!"
   
Tvorba
plakát Natáčení bylo nesnadné. Někdy (vždycky - pozn. režiséra) chyběli herci, jindy chyběl scénář, většinou obojí. "Na konci mi chyběla nálada, nebo možná nervy, nevím," vzpomíná hlavní protagonista.
    Dnes je projekt, který začal o letošních prázdninách, u konce. Výsledkem je zhruba 30-ti minutový film, který sice postrádá přímou dějovou linii (ale drobná dějová zaškobrtnutí snad laskavý divák odpustí), ale nabývá něco, co si musí každý divák najít sám. Každopádně se s tím, že na chvíli vypnete myšlení, můžete docela dobře bavit.
   Premiéra
Kdo?
Ústaf Producion ve spolupráci s SFK Palantír

Co?
Světová premiéra fanfilmu Matrix:Remixed
parodie na Matrix: Reloaded, druhý díl trilogie

Kdy?
29.11.2003 do 19.00 SEČ

Kde?
Studenská hospoda Býdý Bába- viz. mapa

Více informací?
Na tomto mailu:Harv
trailer (pozor 11Mb)
plakáty
Vstupné?
10 Kč + každý si platí pití sám


Za organizátory
    Martin Molnár a Jan Harvalík

Organizátoři neručí, respektivě neodpovídájí, nezaručují, ani nedoporučují nějaké, respektive jakékoliv, shlížení tohoto filmu a odmítají nést zodpovědnost za psychické narušení návštěvníků- vstup na vlastní nebezpečí

Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 45391

Související příspěvky Související příspěvky:

Článek Matrix Remixed

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 
:: (1 - 6 z 6) :: od nejstarších :: úrovňově ::
Errikson - 2004-01-27 00:00:00

Chlapi, tak to jste se dost pochlapili!Je to dobrej ulet!Fakt jsem se natlemil, sice herecky vykony nic moc, ale (mozna prave proto) bezvadna sranda!Tak doufam, ze to vypilujete a parodie na treti dil bude uz kasovni trhak!dokonce jsem nejdriv poznal pardubice a pak teprve zjistil, ze v tom mate prsty vy! Kazdopadne ocenuji predstavitele vedmy (a architekta), nejlepsi herecky vykon!

jmm - 2003-12-01 00:00:00

Kn, je kolejnet na vutbr;))

Harv - 2003-11-21 00:00:00

V Praze, no zkusíme dohodnout promítání na Pragoconu.

Fajl - 2003-11-20 00:00:00

Rád bych se optal, bude promítání někdy někde v Praze? :-) Mám pocit, že hospodu Býdý Bába mám trochu z ruky :-)

Harv - 2003-11-18 00:00:00

Co je to KN.

- 2003-11-17 00:00:00

Honem s tim na KN


:: (1 - 6 z 6) :: od nejstarších :: úrovňově ::

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.