Palantir
oddělovač

10. oficiální schůzka SFK Palantír aneb Proti gustu žádný dišputát

Akce > Schůzky | 03. 12. 2002 23:50:22 | autor: chalda

30. listopadu (schodou okolností v den mého svátku) se uskutečnila výroční schůze našeho klubu. Pravda, žádné velké oslavy neproběhly, avšak potlesk si jistě zasloužíme :o)
Naším zázemím se stal atomový kryt, pod jedním z dukelských paneláků, propůjčených Adamem Zahradníkem. Dnes bych spíše měl říci sklep - koberec, skříň, pár židlí a několik papírových krabic. Jo jo, klub Palantír si žije!
A výroční schůze nebyla výjimkou. Sobota, dvě odpoledne a my již rozjíždíme diskusi o proběhlých událostech ve světě sci-fi, fantasy, anime a jak jinak též fandomu.
Jako obvykle pan předseda (nestálo by za úvahu pojmenovat našeho hlavního přestavitele trochu honosnějším titulem třeba jako lord uchvatitel :-) co vy na to?) začal s těmi oficiálnějšími záležitostmi. Pojedeme po Vánocích na con? Copak nám dělá obec spisovatelů? Jakpak to bude se soutěží Vidoucí? Také, zda-li Palantír potřebuje nějaké stanovy a vedení. A zda-li nemá někdo nazbyt devět stovek na rozšířenou edici sountracku ke Dvěma věžím.
Diskuse poté volně sklouzla zřejmě k nejdůležitějšímu bodu programu a to k večeru fantazie. Jak to vypadá program prvního je již vytvořen - created by Jarnik, a tak nejdůležitější otázkou zůstává, kde bychom mohli promítat a kde vezmeme datový projektor. Bazar nám zavřeli, tak co teď. Ještě, že se nám dostavila spásná myšlenka v podobě Bob Ashe :o))  Je skvělé mít dobré známé a ještě lepší mocnou rodinu. A tak nám vyplynula další a mnohem zajímavější alternativa - divadlo "29". Jestli nám tohle vyjde, tak máme veškeré problémy se zázemím v kapse :oD
Organizační záležitosti byly vyřešeny, a tak se hovor stočil k volnému tlachání. Anime, filmy, knížky, muzika - tady Zdeněk našel souznění s Vlastou, a proto vlastně jen metal, nové číslo Pevnosti a Ikarie, zbraně...
Rozcházeli jsme se již za tmy, příjemně rozpoloženi pro konec soboty a víkendu. Nechť Palantír ještě dlouho hledí do dáli.


Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 5694

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.