Palantir
oddělovač

O Navaru v Pendolinu

Různé > Hudba | 01. 07. 2006 21:11:02 | autor: Harv

Kuba Komárek nepatří sice zrovna mezi nejviditelnější členy pardubické rockové kapely Navar, leč rozhovor s ním rozhodně nepatří k těm z nudných. A ač původně neměl být tím, kdo povykládá o novém albu „1621“, určitě nám může sdělit něco zajímavých informací ze zákulisí, dalších plánů Navaru a ovšem i vlastního pohledu na muziku. Kromě toho, že ve skupině Navar hraje na klávesy, se také aktivně zapojuje do akcí SFK Palantír, s jehož členy ho pojí dlouholeté přátelství, a drobný, avšak slavný, příspěvek do prvního (a zatím jediného) čísla fanzinu Šedý zákal. Jakub studuje na Dopravní fakultě Univerzity Pardubice.

Warning: file(clanky/clanek884.html): failed to open stream: No such file or directory in /DISK3/WWW/sfkpalantir.net/www/system-clanek.php on line 117 Warning: join(): Invalid arguments passed in /DISK3/WWW/sfkpalantir.net/www/system-clanek.php on line 118

Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 4660

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.