Palantir
oddělovač

4. října aneb Harv opět mezi námi

Akce > Schůzky | 10. 10. 2002 20:40:37 | autor: chalda

Dukla se pro nás stala příjemným útočištěm při našich schůzkách a tak tomu bylo i nyní. Snad jenom, díky Adamovým oslavám, ubylo trošku nábytku :o)
Tentokrát se tu však objevil vzácný host - potažmo další člen našeho klubu (potom tedy již ne tolik vzácný :-) Vlasta Boháč - úspěšný to mladý spisovatel.
Tentokrát jsme měli štěstí a Harv se na naše setkání dostavil a tak mohla začít debata nad organizačními záležitostmi. Bylo rozhodnuto, kdo že se to zúčastní porady fandomu a kdo navštíví "pochybnou" sešlost pardubických spisovatelů, konající se příští víkend. Konečně se také rozhýbala otázka večerů fantasie a všichni přítomní nadšeně souhlasili, že bychom nějaký měli uskutečnit :o)
Následně nastala volná debata o zajímavých událostech, knížkách a filmech, dokud se slova neujal Zdeněk. Ten si svědomitě :- ) připravuje kritiky na povídky do našich soukromých literárních workshopů a dnes byla na řadě Harvova proslavená "Trojice".
Po této kulturní vložce jsme se s Vlastou zapletli do zajímavé diskuse na téma - uplatnění spisovatelů fantasy a sci-fi v ČR. Hlavní, co jsem si odnesl bylo, že spisovatelé to nemají lehké (ba spíše vlastně ani nemají šanci se uživit) a že vše závisí na tom, jaké má člověk známé - tak to bylo a zřejmě také vždy bude :-(

No, a poté jsme se v poklidu rozešli do svých domovů…

Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 5442

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.