Palantir
oddělovač

26. června aneb 6. oficiální schůzka klubu

Akce > Schůzky | 10. 08. 2002 21:08:46 | autor: chalda

Tato schůzka se oproti obvyklým sobotám konala ve středu v 17,00 hodin. Hlavní příčinou bylo, že mnoho lidí bylo o víkenduna pryč buď se svou třídou na výletě nebo na Zlenicích.
Vše se neslo v duchu letní pohody, což jsme mohli usoudit z velice skrovného počtu 10 účastníků, když počítám i "vzácnou" návštěvu dvou členů klubu Avalon - Martina a ???. Zřejmě ostatní dali přednost odpoledni u vody (tím se nechci nikoho dotknout, zvláště ne těch nemocných, nemohoucích či oslavujících).
Úvod patřil jako obvykle Harvovi. Ten nám vysvětlil přesné podrobnosti ohledně literární soutěže "Vidoucí", kterou bude(me) pořádat. Poté si vzal slovo Jarnik a seznámil nás s tím, jak vypadá náš klubový web, který je mimochodem super!!! Následnou půlhodinku dostali prostor k povyprávění zkušeností a příhod naši "spolubratři" z Avalonu. Bylo docela zábavné poslouchat, jaké to někdy může být pořádat nějaký con a rozhodně nyní již začínám litovat, že na Eurocon nepojedu.
Kolem 18 se hosté odporoučeli a my jsme se začali věnovat hlavní části programu, kterou byl Zdeňkův literární workshop. Řekl bych, že se povedl a že jsme dvě probírané povídky, Jarnikovu - Pro dobrou věc a Harvovu - Nevědomost, pěkně zdrbli. Nakonec jsem propagoval Martinův LARP, který by se měl konat 8. srpna u Nasavrk. Vypadalo to, že pár lidiček by třeba přijelo.
Odcházeli jsme kolem 19 hodiny. Harv se ještě jako dobrovolník přihlásil a šel vylepovat plakáty pro propagaci Euroconu po Pardubicích.

Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 5358

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.