Palantir
oddělovač

8. června aneb Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí

Akce > Schůzky | 10. 08. 2002 21:07:20 | autor: chalda

Tentokráte jsem se mírně zdržel a přišel o pár minut později (asi tak o 30), a tak jsem si nevyslechl prý srdceryvnou Harvovu řeč, takže vlastně ani nemůžu popsat, co říkal.
Oproti minulému setkání, to dnes bylo úplně bombastické. Sešli jsme se v počtu asi 15 lidí a řekl bych, že nikdo se nenudil.
Začátek se nesl v duchu všeobecné diskuse o všem možném. Utvořili se dvě skupinky a mluvilo se o filmech, knížkách, o webu, ale také o našem klubu.
Na programu byla volba našeho loga, které by mělo reprezentovat naši již téměř slavnou organizaci. Jaký znak byl vybrán, však nevím, protože jsem se zrovna účastnil debaty o dřevěném šermu. Domluvili jsem se, že toto pondělí uděláme menší sraz a ti, kteří si budou chtít vyzkoušet jaké to je mlátit se klackem po hlavě, budou mít možnost.
Harv představil svůj plán o vyhlášení literární soutěže. Nikdo neměl žádné vážnější připomínky, a tak zůstalo u toho, že soutěž bude pokud si ji Harv zorganizuje.
Návrh literárního workshopu se ujal a vypadá to, že Zdeněk bude mít do dalšího setkání o zábavu postaráno.
A poté již nastala herní část schůzky. Hlavní aktéři duo Dungeonmasterů M&T dorazili, a tak se mohlo začít.
Pravda, jedině Tom a jeho skupinka :) vlastně opravdu hráli. My ostatní, co jsem s nimi nevyrazili na chodbu, jsme krom chvilkové agonie, spíše jen povídali. Především o Asterionu a tvorbě modulů a potom o LARPU. Kdoví, možná již tyhle prázdniny se dočkáme Palantíří Living action role playing.
Pěkně se nám to dneska povedlo, musíme se pochválit...

Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 5799

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.