Palantir
oddělovač

Vidoucí 2004 příspěvky

Literatura > Vidoucí | 05. 01. 2005 22:51:31 | autor: Harv

Literární soutěž

logo

    Máte rádi literární fantastiku? Není Vám lhostejné, co budete za pár let číst v knihách? Už dnes o tom můžete rozhodnout, podpořit to, co se Vám líbí a dát vydavatelům jasný impuls. I letos totiž probíhá literární soutěž Vidoucí. Letošní ročník byl vyhlášen na podzim roku 2004 klubem SFK Palantír Pardubice a SFK Syndrid Praha společně s internetovými servery Scifiworld (www.scifiworld.cz) a Kultem fantazie (www.kultfantazie.net). Na 29. prosince byla stanovena její uzávěrka pro rok 2004. Do soutěže bylo k danému datu přijato 22 povídek od 15 autorů či autorských týmů.
   
    Zajímá nás Váš názor na přihášené příspěvky, a tak se můžete od Nového roku zapojit do soutěže jako porotci i Vy. Po pět měsíců můžete hlasovat na adrese http://www.sfkpalantir.net/vidouci2004.php. Stačí se jen zaregistrovat přes formulář jako člen poroty, přečíst a ohodnotit (0 bodů minimum 10 bodů maximum) všechny příspěvky zaslané do soutěže.
   
    Staňte se nezanedbatelnou součástí největší poroty na světě.
   
   
    Pro zvídavé, kteří chtějí nahlédnout do zákulisí soutěže, a pro statistiky připojím několik zajímavostí. Tou je bezesporu názorný graf (naučil jsem se to/vykradl jsem jej ze zpravodajství TV Nova, kde přepočítávají státní rozpočet na rohlíky :-)) toho, jak přicházely přízpěvky v průběhu uplynulého roku. Je smutnou skutečností, že ačkoliv na odeslání byly čtyři měsíce, přišla polovina příspěvků poslední den. Pro nezasvěceného čtenáře - je to snaha autorů, aby byl jejich příspěvek čten pokud možno co nejpozději. Pro nezasvěcené autory - to u nás neplatí:-(.
příspěvky
   
   Pokud se jedná o srovnání s předchozími ročníky, zjistíme, že se účast dramaticky němění. Což znamená, že soutěž už má slušnou autorskou základnu. Co narůstá je však průměrná délka děl zaslaných do soutěže.
    Počty příspěvků a přispěvatelů v jednotlivých ročnících.
    Znaky v dokumentu Vidoucí
   Případné dotazy zasílejte na vidouci@centrum.cz
    dy>

Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 27141

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 
:: (1 - 3 z 3) :: od nejstarších :: úrovňově ::
Zdenek - 2005-01-13 00:00:00

2Flad: Máš pravdu, Harv to asi přehlédl. Dám mu vědět, aby to co nejdříve opravil.

Flad - 2005-01-12 00:00:00

Ma tam snad byt adresa:

http://www.sfkpalantir.net/vidouci2004.phpna ta na pevnosti, ne?

Nera - 2005-01-10 00:00:00

Je tu ještě třetí možnost: autoři nestíhají:()


:: (1 - 3 z 3) :: od nejstarších :: úrovňově ::

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.