Palantir
oddělovač

Sraz Palantíru 23.12.2004

Akce > Schůzky | 29. 12. 2004 11:19:12 | autor: chalda

   "Opravdu nebezpečný, ale ne pro každého," řekl Aragorn. "Existuje někdo, kdo si na něj může dělat právo..."
   J.R.R Tolkien, Dvě věže, kniha třetí

Vlasta a Harv   Vánoce 2004 a náš klub se přehoupl přes polovinu třetího roku své činnosti. Jak se stalo tento půlrok tradicí, sešli jsme se v podvečer před Štědrým dnem v restauraci Podkova podebatovat. Možná za to mohla právě předvánoční pohoda, ale spíše asi Jirka, že se celé naše setkání táhlo v duchu polemik o exitenci klubu a plánů na příští týdny, měsíce a snad i roky. Harv, čestně dosazený a silou na svém místě udržovaný předseda klubu, přišel jako vždy v dobré náladě a snad i proto se mu konečně podařilo srovnat klubové finanční záležitosti. A to dokonce i s tím, že byl vypracován předběžný plán výdajů pro příští pětiletku... eh myslel jsem rok. Ukázalo se, i když to samozřejmě každý věděl, že ačkoli se podařilo úspěšně uspořádat další ročník Vidoucího, vydat fanzin a prezentovat na na conu celkem podařeným fanfilmem, něco to stálo a nějak se to musí zaplatit. Když už jsem zmínil úspěchy, určitě by se stálo za to zmínit o skvělém umístění Vlasty Boháče v první patnátce v literární soutěži Ikaros a o úžasném Jarnikovu projektu prvního českého anime. Rok je ale za námi a tak co dál?
   Že se asi něco dít bude, bylo jasné každému, kdo se zaposlouchal do Jirkova nadšeného monologu, později nuceného :) dialogu s ostatními. Musím říct, že z mého pohledu se řešila zajímavá otázka, zda máme udělat něco víc než to, o co se zatím snažíme. Ještě zajímavější byl ale závěr, kdy jsme se shodli, že děláme co můžeme, co nás baví a na co aktuálně máme. Avšak Jirkovi tohle rozhodně nestačilo a svou hyperaktivitou strhnul několik váhajících jedinců k spolupráci na svých nápadech. Nebudu prozrazovat, co se chystá, počkejte si sami, jestli vás to zajímá. ;)
   Ačkoli se debata okolo Jirkových plánů táhla dosti dlouho, a hýřila podnětnými myšlenkami, nakonec jsme se dostali i k tomu trochu poklábosit o tom, jak se vede. Většina z nás se zase skoro půl roku neviděla, takže bylo o čem povídat. Jarnik distribuoval DVD disky svého anime projektu, Vlasta, když se probral z vytržení, přijal gratulace ke svým úspěchům a šel pozjišťovat na jaké anime by bylo vhodné mrknout. Zdeněk se pochlubil pravidly Vampírů, které dostal za své věrné služby Altaru a práci na Asterionu. Harv vedl ještě dlouho při s Jirkou jestli to a ono má vůbec cenu a Jirka nás naproti tomu zase přesvědčoval o svých nápadech. Jakub poprodával Navaří demíčka, zblajznul několik dobře propečených toustů a zapojoval se do kolem probíhajícíh diskuzí. A mimo mne nás tam vlastně už více nebylo.
Harv si přišel k Jarníkovi pro podpis    A tak jsme se po půl jedenácté začali postupně rozcházet do svých domovů...

   ...v ruce držel palantír. Když jej pozdvihl, přihlážejícím se zdálo, že koule zahořela vnitřním plamenem, takže vyzáblá tvář Pána byla osvětlena rudým ohněm a vypadala jako vytesaná z tvrdého kamene...
   J.R.R Tolkien, Návrat krále, kniha pátáPrůměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 5551

Související příspěvky Související příspěvky:

Galerie Sraz Palantíru 18.9.2004

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.