Palantir
oddělovač

Pevnost 3

Různé | 18. 07. 2002 12:12:06 | autor: Harv

   Právě vyšla nová Pevnost- jak uvádějí autoři "měsíčník o fantasy, mystice a historii", tentokrát s pořadovým číslem 3. Tento článek by vás měl informovat, co je v Pevnosti k vidění, a měl by vám dát také rozhřešení, zda si pro Pevnost zajít k trafice či se raději nezvedat do "beden".

   Hned na titulní straně na nás "vybafnou" do filmu převedené komiksové postavičky vampire slayera Blada a galů Asterixe a Obelixe. Tuto na pohled veselou trojici doplňuje ještě Harry Potter (nikoliv Harrison) a vyobrazení z nějaké počítačové hry. No prostě ten správný guláš.
   Hned pod obrovským nápisem je titulek hlásající +2x plakát. Jak je to s plakáty se dovíme hned po rozevření celého čísla magazínu. Tam se na nás vesele mračí Wesley Snipes. Plakát jistě k filmu Blade II, už podle toho drsného nápisu někde v oblasti Wesliho kolenou. Z druhé strany nalezneme také filmového drsňáka- totiž Arniho "Barbara Conana". Film sice staršího data, ale svaly má hrdý barbar z Cimmerie stále napjaté a ani prach mu na nich prozatím nespočinul. Tak tu máme dilema Conan či Blade.
   V úvodníku či "slovu šefredaktora" se dovíme něco o plánech plátku: rozebírat se prý budou slavné historické bitvy, vyhlášena je soutěž, a co potěší všechny: náš populární komiks bude příště končit a nahradí jej kreslený komiks od Jana Štěpánka.
   Našince jistě potěší reportáž ze Zlenic 2002 od Ivany Kuglerové, kde sice nejsou moc vyzdviženy podlosti a statečnost armády generála Shadowa, ale přece jenom se jedná o pěkné počtení.
    Interview byla pořízena tentokrát se spisovatelem Leonardem Medkem a herečkou, zpěvačkou a zarputilou vegankou Lucií Vondráčkovou.
   Povídkový mistři se sešli opět v dobré kondici. Však Michal Bronec vý, jak vybírat. Představí se nám Dětská dýka Vladimíra Šlechty, Jaroslav Mostecký se představí svou Zemí jeřabin, Jana Rečková se přidá s Údolím a čtverlístek autorů doplní Šéfredaktor Pevnosti (kdoví, třeba je to tlačenka) Jan Hammer a Lovecký Zámeček.
   Koho to ještě nepřesvědčilo/neodradilo, tak dodávám, že na tradiční stránce o zbraních se představí úderné zbraně a že nechybí ani kupa recenzí.


PS: Zdeňku, je tam zrecenzovaná tvá oblíbená New Age zpěvačka Loreena McKennitt.
R>

Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 6731

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.