Palantir
oddělovač

Jak dál?

Hlavní | 09. 03. 2013 21:12:46 | autor: Harv

Po nějaké době je tu opět chvilka sebereflexe.
Je Palantír u konce sil?
Po rozptýlení klubu do nejrůznějších koutů republiky, a vlastně i světa, to jde s klubovou aktivitou z kopce.
Doba se změnila, vše se točí kolem sociálních sítí, kde jsme nezachytili nástup, čti vůbec jsme nenastoupili, web se aktualizuje sporadicky (sázka na mladá děvčata se moc nevyplatila), literární soutěž bojuje s odlivem zájmu a nadšení autorů a porotců.
Všichni jsme starší, fantasy a sci-fi vytlačuje realita splácení hypotéky a zakládání rodiny. Alespoň že se jednou ročně sejdeme před Vánoci.Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 32520

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 
:: (1 - 4 z 4) :: od nejstarších :: úrovňově ::
Mark - 2019-03-05 02:35:39

online seriály https://sledujserialy.to/ a online filmy https://www.sledujfilmy.to/

plná ďubka plná ďubka plná ďubka plná ďubka prázdná ďubka
Harv - 2015-01-10 17:51:09

Věc se má tak, že před nějakou dobou stránky napadl nějaký automatický boot, který do všech textů dal skript, který google vyhodnotil jako worm. Od té doby jsem se bohužel nedostal k tomu web opravit.

Snílka - 2014-02-14 22:11:31

Ahoj, chtěla bych se zeptal, co máte z vašimi stránkami. Většina vašich článkú (hlavně těch textových a starších) nejde zobrazit a vyhazuje se tam nějaký warning a že nevím jaký problém. To je podle mě škoda, protože jsem sem dřív často chodívala a ráda jsem si zde četla recenze, povídky a tak. Skoušela jsem to přez Internet Explorer aj Google Chrome a nic. Opravíte to? Byla by škoda, kdyby ne.

David - 2013-07-23 21:13:31

Chci se zeptat soutěž vidoucí bude či ne?


:: (1 - 4 z 4) :: od nejstarších :: úrovňově ::

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.