Palantir
oddělovač

Pozvánka na druhý Zeměplošský maškarní bál

Akce | 23. 01. 2013 08:33:21 | autor: Harv

Klub Terryho Pratchetta vás srdečně zve na již druhý Zeměplošský maškarní bál, který se bude konat v pátek 22. února 2013 od 20:00 hodin ve velkém sále Divadla Gong (Sokolovská 969/191, Praha 9 – Libeň, zastávka MHD „Divadlo Gong“, tramvaj č. 16). Prostory akce budou pro hosty k dispozici již od 19:00 hodin.

Mágové Neviditelné univerzity si opet zahrávali s magií více než snesla materie vesmíru, takže se na mnoha místech objevily dimenzionální trhliny. Prekvapive se z nich nevyhrnuly hordy nestvur z Podzemních rozmeru, jak je bežne zvykem, ale návštevníci z jiných vesmíru. Nad Zemeplochou zaparkovala Enterprise, na námestí Náhlého osvícení se náhle zjevila Hvezdná brána, na obloze, kde kdysi zárila Rudá hvezda, se objevila Hvezda smrti. K tomu všemu se Ankh-Morporkem rozléhá zvuk pily, jako by nekde pristála mimozemeplošská lod se zataženou rucní brzdou. Až na jakousi modrou budku pred Patricijovým palácem však nikde není videt nic neobvyklého. Jelikož toto šílenství zavinili mágové, požádal je Patricij, aby pro návštevníky z jiných vesmíru usporádali bál. A jak každý dobre ví, když o neco požádá Patricij, je jeho prání splneno.

Klub Terryho Pratchetta vás srdecne zve na již druhý Zemeplošský maškarní bál, který se bude konat v pátek 22. února 2013 od 20:00 hodin ve velkém sále Divadla Gong (Sokolovská 969/191, Praha 9 – Liben, zastávka MHD „Divadlo Gong“, tramvaj c. 16). Prostory akce budou pro hosty k dispozici již od 19:00 hodin.

Vstupné je 300 Kc (pro rádné cleny Klubu Terryho Pratchetta 250 Kc). Vstupenky si mužete rezervovat na e-mailu vehali@discworld.cz nebo klub@discworld.cz. Pocet lístku je omezený, proto s jejich rezervací neotálejte.

K tanci a poslechu zahraje kapela Jam Band. V záveru vecera dojde i na Ježcí písen. Program obohatí zemeplošské tanecní vystoupení. Tešit se mužete také na bohatou tombolu.

Výtežek z maškarního bálu bude venován AD Centru na výzkum Alzheimerovy nemoci v Ceské republice.

Hlavním sponzorem bálu je nakladatelství Talpress. Maškarní bál porádáme ve spolupráci s Fanbase.

Velmi se tešíme na vaši úcast.
Rada Klubu Terryho PratchettaPrůměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 9394

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.