Palantir
oddělovač

Vidoucí 2003- propozice

Literatura > Vidoucí | 15. 09. 2003 20:28:12 | autor: Harv


    SFK Palantír Pardubice společně s internetovými stránkami Scifiworld a Kult fantazie vyhlašuje literární soutěž: "Vidoucí"
   
    Podmínky účasti v soutěži:
   
    * Musí se jednat o povídku v českém nebo slovenském jazyce v rozsahu 2 až 25 normostran (rozuměj 30 řádků po 60 znacích), která jeví prvky fantastiky (scifi, fantasy či hororu) a dosud nebyla publikována či poslána do jiných soutěží. Počet příspěvků od jednoho autora není omezen.
   
    * Autor posláním svého díla do soutěže souhlasí s anonymní publikací (uveřejnění bez jména autora) na webových stránkách SFK Palantír- http://palantir.pevnost.cz a to po dobu hodnocení veřejností (viz. níže). Dále pak souhlasí s případným uveřejněním v klubovém fanzinu či případném sborníku. Autor se soutěže nesmí zúčastnit coby porotce (viz. níže).
   
   
    * Své soutěžní příspěvky můžete posílat do 29.12.2003, kdy je uzávěrka soutěže, výhradně na emailovou adresu kratihlav@centrum.cz (subjekt: "Vidoucí" nebo "soutěž") jako komprimovanou přílohu. Archiv (*.zip, *.arj, *.rar) by měl obsahovat soutěžní povídk(u/y) ve formátu *.txt, nebo *.rtf, dále zálohu povídky a textový dokument s údaji o autorovi díla.
   
    * Hodnocení má dvě části: "Odbornou", kde porotu budou tvořit členové SFK Palantír, redaktoři Scifiworldu, Kultu fantazie a pozvaní externí porotci, ti zvolí jednoho vítěze; druhou "Veřejnou" porotou budou čtenáři a návštěvníci webových stránek klubu mezi daty 1.1.2004 a 30.5.2004. Obě hlasování budou tajná. Výsledky budou zveřejněny až při vyhlášení vítězů.
   
   
    * Výsledky jak odborné, tak veřejné části soutěže, budou vyhlášeny na Festivalu fantazie Avalcon 2004. Vítězové obdrží Nejlepší dostanou věcné ceny a pamětní plastiku.
   
    * Organizátoři si vyhrazují možnost změnit podmínky soutěže, jméno soutěže, sloučit při nedostatku porotců obě kategorie v jedinou, nebo zrušit celou soutěž pro nedostatek příspěvků.
   
   
   
   
   


Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 4916

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.