Palantir
oddělovač

Historická palantíří videa

Akce > Film | 19. 11. 2008 21:22:54 | autor: Harv

Naše historie sahá do roku 2002. Od té doby uplynulo mnoho vody, ale jednou za čas je dobré se vrátit ke kořenům. Naši badatelé v oblasti palantírologie dosáhli úspěchu. V archivech tajné klubové bezpečnosti objevili trezorové snímky, které popisují slavné začátky tohoto klubu.

Tyto dokumenty by ale mohly být nesprávně interpretovány, proto je doprovodíme komentářem.

Všechna videa pochází z dílny proslulého filmaře Jarníka, který má za sebou Tenkrát na zastávce, Japonské kočky nebo Matrix: Remixed. V době vzniku následujího materiálu ale tyto snímky mohly být akorát na papíře, či v tvůrcově mysli.

První video vypráví o napínavém volení předsedy.

Historické pozadí: Volba předsedy ve skutečnosti nikdy nebyla uskutečněna. Harv kategoricky popírá, že by funkce předsedy vůbec kdy existovala.
Použité materiály: Bratříčku, kde jsi? (O Brother, Where Art Thou), Basil Poledouris: Prologue / Anvil of Grom (Conan the Barbarian soundtrack), William Stromberg a Moscow Symphony Orchestra: Soldier's Camp (Outcast soundtrack, slíbené lízátko dostane Jarník)

Druhé video je o nesnázích webmastera.

Historické pozadí: Toto video se narozdíl od prvního zakládá částečně na pravdě, i když dost metaforicky. V začátcích Palantíru zde řádil uživatel, který si přezdíval Saruman. Celkem nic nedělal, jen vyhrožoval, že celý web smaže. Jeho identita nebyla, jak to tak na internetu bývá, odhalena.
Použité materiály: Matrix, LotR: FotR

Poslední video vypráví o hledání klubového loga.

Historické pozadí: Hledání loga byl skutečný problém. Zabralo to několik měsíců tvůrčího procesu a spoustu přemlouvání ostatních členů.
Použité materiály: LotR: FotRPrůměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 30284

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 
:: (1 - 5 z 5) :: od nejstarších :: úrovňově ::
Julianne - 2008-11-20 17:26:49

Perfektní!

Zdenek - 2008-11-20 15:31:15

Ach, ty vzpomínky...

Harv - 2008-11-20 11:40:56

Opraveno, videa jsou opět funkční.

Cellindra - 2008-11-20 10:31:41

Při korektuře článku se nějakým záhadným způsobem povedlo, že zmizela všechna tři videa. Omlouvám se, Harv to spraví, až se dostane k internetu, neodcházejte od přijímače. ;)

Eri - 2008-11-19 21:52:38

ooo, tahle videa si pamatuji z mého prvního festivalu fantazie, kdy jsem se nějakou náhodou dostavila na palantíří blok programu. Tenkrát nás s bratrem rozesmála. Škoda že mi na mém počítači nejde zvuk.
(lama:(


:: (1 - 5 z 5) :: od nejstarších :: úrovňově ::

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.