Palantir
oddělovač

Koncert

Akce > Koncerty | 01. 08. 2002 21:24:21 | autor: Harv

Před pár dny mi do rukou (nebo spíš do emailové schránky) došla jedna důležitá zpráva, která se týká jak fantastiky tak i Pardubic. Nyní vlastně vložím dopis, který mi přišel.
   Hledám nějaké pořadatele srazů Tolkienovy společnosti nebo fanoušků Tolkienova díla. Hledám je proto, že bych rád v létě 2003 uspořádal na Pardubickém koupališti koncert německé fantasy metalové kapely Blind Guardian, která se věnuje svou hudbou Tolkienovi už více jak 15 let, zároveň bych tenhle hudební festival, kde tato kapela vystoupí jako hlavní hvězda rád pojal jako Fantasy festival se vším všudy (burza knih a produktů fantasy, hry a další věci o kterých určitě nevím, protože jsem jenom obyčejný fanda do Tolkiena, který se takovýchto akcí dosud nezúčastnil).
    Nevím jestli jsem na správné adrese, ale potřeboval bych na nějakého takového pořadatele kontakt, který má už zkušenosti s organizováním srazů JRRT fanoušků a her. Kromě koupaliště můžu nabídnout jako prostor louky, lesy a hrad Kunětickou horu (to vše je v okolí).


   Pokud můžeš někdo pomoci, díky předem....

Milan Škoda, ICQ 109710230, m.skoda@avekont.cz
Blind Guardian Czech fanclub -
http://www.milan-skoda.cz/blindguardian/
Metallica Snek´s homepage - http://www.milan-skoda.cz/metallica/

Závěrem jen dodám, že případnou zaštitu nad touto akcí přebrala Liga na podporu neofanu a ta nabýdla místo v programu Parconu 2003.

Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 3541

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.