Palantir
oddělovač

Vidoucí - zbrusu nová literární soutěž

Literatura > Vidoucí | 01. 08. 2002 21:22:22 | autor: Harv

SFK Palantír Pardubice vyhlašuje literární soutěž: "Vidoucí"

Podmínky účasti v soutěži:
  • Musí se jednat o povídku v rozsahu 2 až 25 normostran (normostranou rozuměj 30řádků po 60 znacích), která jeví prvky fantastiky (scifi, fantasy či hororu) a dosudnebyla publikována či poslána do jiných soutěží. Počet příspěvků od jednoho autoranení omezen.
  • Autor posláním svého díla do soutěže souhlasí s anonymní publikací (uveřejněníbez jména autora) na webových stránkách SFK Palantír- http://palantir.pevnost.cz (tehdy na) a to po dobu hodnocení veřejnosti (viz. níže). Dále pak souhlasí s případnýmuveřejněním v klubovém fanzinu či případném sborníku. Autor se soutěže nesmí zúčastnitcoby porotce (viz. níže).
  • Své soutěžní příspěvky můžete posílat do 29.12.2002, kdy je uzávěrka soutěže,výhradně na emailovou adresu kratihlav@centrum.cz (subjekt: "Vidoucí" nebo"soutěž") jako komprimovanou přílohu. Archiv (*.zip, *.arj, *.rar) by mělobsahovat soutěžní povídk(u/y) ve formátu *.txt, nebo *.rtf, dále zálohu povídkya textový dokument s údaji o autorovi díla.
  • Hodnocení má dvě části: "Odbornou", kde porotu budou tvořit členové SFK Palantír a pozvaní externí porotci, ti zvolí jednoho vítěze; druhou "Veřejnou"porotou budou čtenáři a návštěvníci webových stránek klubu mezi daty 1.1.2003 a30.5.2003. Oboje hlasování bude tajné a výsledky se dovíte až při vyhlášení vítězů.
  • Výsledky, jak odborné, tak veřejné části soutěže budou vyhlášeny na Parconu (Avalconu) 2003. Nejlepší dostanou věcné ceny a pamětní plastiku.


Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 9522

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 
:: (1 - 1 z 1) :: od nejstarších :: úrovňově ::
Imeolla - 2002-12-07 00:00:00

A mohu poslat povídku, která sice nebyla v žádné soutěži, ale je zveřejněna na jednom webu?


:: (1 - 1 z 1) :: od nejstarších :: úrovňově ::

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.