Palantir
oddělovač

Vidoucí 2002

Literatura > Vidoucí | 19. 01. 2003 18:45:07 | autor: Harv

Vidoucí- hlasování
   
    V polovině roku 2002 vyhlásil pardubický klub Palantír literární soutěž Vidoucí. Uzávěrka soutěže byla ustanovena na 29.12.2002. Do tohoto data se sešlo celkem 25 příspěvků od 16 autorů. Po prozkoumání, zda splňují dané podmínky, bylo do soutěže připuštěno 24 děl.
    Tato soutěž je odlišná od ostatních tím, že se od 1.1.2003 do 30.5.2003 otevřela široké veřejnosti. Povídky, které byly připuštěny do soutěže, jsou hodnoceny na webových stránkách klubu Palantír- http://palantir.pevnost.cz
   
    Jak se účastnit hodnocení?
    Hodnotící se dělí na dvě skupiny - veřejná porota a odborná porota.
    Odborná porota se skládá z členů SFK Palantír Pardubice a vybraných externích porotců. Vybraní uživatelé obdrží od SFK Palantír kód, který jim umožňuje registrovat se jako odborný porotce. Tento kód uchovají v tajnosti.
    Jako člen veřejné poroty se můžete zaregistrovat libovolný návštěvník stránek, vyjma samotných přispěvatelů do soutěže, ale pouze jednou. Po úspěšné registraci obdrží uživatel osobní autorizační kód e-mailem.
   
    Jak hodnotit?
    Pokud jste registrováni, buď jako odborný či veřejné porotce, už můžete vesele posuzovat povídky umístěné v kategorii [ Literatura - Povídky - Vidoucí ]. Hodnocení probíhá u každé povídky zvlášť. Pod textem samotné povídky klikněte na odkaz 'Hodnotit povídku'. Objeví se formulář pro hodnocení dané povídky.
    Povídka je hodnocena 1 - 5 body. Nejlepší hodnocení povídky je 5 bodů, nejhorší je 1 bod. Pak již vyplníte jen svoji e-mailovou adresu a autorizační kód, který jste obdrželi při registraci, a stisknete tlačítko "Hodnotit". Hodnocení povídky, které již bylo jednou odesláno, už není možné později změnit!
    Hodnocení každého uživatele bude započítáno pouze v případě, že uživatel odeslal hodnocení ke všem povídkám v soutěži.
    Děkujeme za dodržování uvedených pravidel, při jejich závažném porušení bychom byli nuceni viníky ze systému vyloučit.
   
    Případné dotazy a přípomínky, prosím, posílejte na uvedený e-mail - jarnik@seznam.cz
   
   


Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 3648

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.